wz-view

Havířovská „bass-friendly“ spojka WZ spolu s Insanem rozjel label Harmless Youth svým Man have Vinyl EP

Částečně odkojený na hip-hopu a jeho grime subžánru, poslední dobou blíže k UK bristolské bassové scéně, spřátelený slezský [:WeeZey:], po produkování řady právě grime tracků pro takové jako (v poslední době zprofanovaný) Smack nebo Tchagun z labelu A51, nebo přispívá jako člen Sapyens Records od DJ Alyaze (provázaným se známým hip-hopovým vydavatelstvím Big Boss), a letošním debutovém Long-Playi – 2 Faces of Asia – měl už nějakou dobu v úmyslu spolu s Insanem rozjet svou značku Harmless Youth, kde právě včera vykopnul první release vlastní tvorby – Man have Vinyl EP.

 

Tři tracky a dalo by se říct instrumentální grime anglické školy – hutné basové linky a beaty, kulometný snare a clapy. Delaye a potemnělá, přesto houpavá atmosféra, kterou prořezává útržek vysamplovaného MCho a to celé v kontrastu přiživují zářivě výrazné až bizarní synthy.

Stylový a řádně „dirty“ artwork WZymu dodal klučina co si na soc. síti říká Matu Es, a je ve velmi limitované edici dostupný i v parádní tištěné verzi jako plakát.

FacebookTwitterGoogle+Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>